Seyyar Rampa Açıklama

 

Seyyar rampamızın bir diğer adı da konteyner yükleme rampası olup bazı kişilerde mobil rampa diye de adlandırılır ve minimum 8 ton dan başlayıp 8-10-12-14-16- 20 ve katları olmak üzere giderek de artar düz zeminlerde kullanılan genellikle ağır tonajlı rampalarda rampaların imalatını yaparken müşteri ilişkilerimizide göz önünde bulundurarak Tan müşterilerimizle karar alıp imalatında imalatına başlarız Kesinlikle doğru ve güvenilir malzemeleri kullanırız ve müşterilerimiz bizim için ne kadar değerli ise rampalaramızda o kadar değerlidir rampalarımızda tamamen yerli ve kaliteli malzemeler kullanaraktan ülke bütçemizede değer veririz bir slogandır.

 

Seyyar Rampa  Özellikleri

 1. Taşıma kapasitesi ;Değişebilir hareketli yük ile birlikte hesaplanır.
 2. Platform yükselme ve alçalma :1600-1000 mm arası treyler dorse krikosu ile kaldırma sistemli manuel hızlı ve yavaş kaldırma ayarlıdır.
 3. Rampa üst kısmında 2500*2060 mm düz kısım,2500X2060 mm lik ceta desenli Düz zemin sac ile kaplıdır.
 4. Rampa kenarlarında 30 cm yüksekliğinde yan koruyucu bariyerler mevcuttur.
 5. Platform ek dil uzunluğu : 75 cm.aşağı ve yukarı salınımlı(uç kısmı 2 kademe kıvrımlı, 75 cm uzunluk araç üzerinde konteynerin uzağa konması durumunda en ideal bir ölçüdür. Bu uzunluğun daha az olması bazı yüklemeleriniz de zorluğa sebep olmaktadır).
 6. Yük dağılımına göre tasarlanmış ve imal edilmiş vede güçlendirilmiş çelik konstrüksiyondur.
 7. Dorse kriko sistemli,kollu manuel kaldırma sistemi.yavaş ve hızlı kaldırma yapabilmektedir.
 8. Rampa eğimli zemini NPI konstrüksiyonla güçlendirilmiş,ana taşıyıcı ızgaralıdır. bu sistem forklift tekerleklerinin çok daha uzun süre aşınmadan çalışması için daha da elverişlidir.Kullanmış olduğumuz sac emsallerine göre çok daha fazla tekerlekleri tutucu özelliği olup yağmurda vs kaydırma yapmaz).
 9. Rampanın yere basan kısmında forklift,in taşıma esnasında tutucusu bulunmaktadır.
 10. Tamamen öncelikle antipas boyası ve epoxy boya ile boyama işlemi yapılır.
 11. Rampa ön tarafında 2’şer metrelik emniyet bağlama zincir sistemi(konteyner e bağlanır).
 12. Rampa ön tarafında krikolar arasında yüksek mukavemetli 2 adet çifli döner dolgu tekerlekli(rampanın taşınması için kriko seviyesinin en az seviyeye indirilmesi ile kriko ayakları yukarı çekilir Ve tekerlekler yere değer)(tekerlekler Ø 260x70 poliüretan esaslı yüksek mukavemetli 2 adet döner tip dir.)
 13. Toplam uzunluk 10.30 mt dir.Katlanma durumunda 7.5 mt dir. Rampa dış genişliği 2150 mm dir.iç genişlik 2050 mm dir. Ve rampamızda değişmeyen 7 derece özelliği size özeldir.

 

RAMSAN RAMPA Taklidimiz yapılır ama kalitemiz asla!