Dik Rampa Açıklama

Dik Rampa, yükseklik mukavemetinin yetersiz veya fazla olduğu yerlerde, araçla yerin arasında köprü olarak yükünüzü taşır.Dik Rampa, çok kullanışlı olmasının yanı sıra çok amaçlı şekillerde kullanmanız içinde idealdir. Dik Rampayı, kiracı iseniz gideceğiniz yere rahat kurulum ve taşıma yapabillirsiniz. Dik Rampa, hidrolik sistem ve kontrol panosu ile kolay kullanım sağlamaktardır.

 

Dik Rampa Özellikleri

  1.  Taşıma yük ton kapasitesi ; 6.000 kg. Ve 14.000 kg Arası Değişen Bilen
  2.  Platorm fdıştan dışa  ölçüleri Değişen ve yerinize uygun halde yapılan 
  3.  Platform yükselme ve alçalma beton rampanızdan -+ 30 cm yükseklikler arası uygunluğu olan
  4. Yük ve tonaj dağılımına göre tasarlanan ve imal edilen güçlendirilen çelik konstrüksiyon.
  5. Platform zemini antipatinaj özellikli ceta desenli sac olup kaymayı önleyen amaç olup rahat kullanımı ve tutuculuğu ilede  tercihtir.
  6. Ayrıca dik tip yükleme rampamızın en ve boy ölçüleri yerine ve yüklemenin yapılış şekline göre değişiklik verebilir dik tip rampanın diğer özelliği yer kaplamaz ve katlanma durumunda yeri kullanmanızı sağlar dik rampalarımız standart olup yerin ve işletmenin durumuna göre de özel imalat gerektiren alanlarda da özel dik tip rampalar yapılır aslına uygun olaraktan ST 37 ve ST 52 demir çelik  Malzemeler kullanılaraktan üretilir firmaların ve işletmelerin sonradan kiraladıkları ve inşaat sürecinin bitmiş olduğu yerlerde kiriş ve duvarına zarar vermeden montajının ve sökülmesinin basit olduğu bir rampadır dik rampa kullanımı gayet rahat olup el pompasının kullanışı ile pistona yağ basar ve çok rahat bir şekilde dik rampa hareket ederek istenilen seviye de görev yapmaya hazır konumdadır dik rampa
  7. Alın köşe sacının sevkiyat kapsının kirişine montajı ile başlayan dik rampa montaj işlemi başlar ve montaj bağlanan köşe sacının mapalarına dik rampa yanaştırılaraktan bağlantı pimleri ile pimlenir dik rampa bu süreçte bittikten sonra elektrikli dik rampa ise panoyu kullanaraktan hareket ettirilir el pompalı ise dik rampa el pompasını kullanaraktan hareket ettirilir dik rampa nın hidrolik hortumu ve hidrolik ünitesi kablosu panosu gibi diğer malzemeleri daha önceden test edilir dik tip rampa tır yükleme rampası görevini sağlar dik rampa konteynır rampası gibi değişik isimlerle de adlandırılır.dik rampa ile seyyar rampa farklı olup kullanımları ve amaçları aynıdır.